Zostaliśmy partnerem Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego

Z przyjemnością dzielimy się z Wami informacją o tym, że podjęliśmy współpracę z Akademią Piłkarską Macieja Murawskiego.  Zawsze wspieraliśmy lokalnych sportowców, ale tym razem czujemy się naprawdę wyjątkowo mogąc zadbać o bezpieczeństwo młodych piłkarzy. W ramach współpracy zobowiązaliśmy się do zapewnienia im odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej nie tylko podczas treningów, ale też podczas obozów i zgrupowań.

Superubezpieczenia.pl partnerem Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego

Aktywność fizyczna odgrywa bardzo ważną rolę w polityce Superubezpieczenia.pl. Wynika to z tego, że oprócz oczywistych korzyści zdrowotnych jakie ze sobą niesie, sport łączy ludzi. A wzajemne dobre relacje leżą u podstaw naszej działalności ubezpieczeniowej.

Z kolei Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego to autorski projekt, którego celem jest szkolenie młodych adeptów piłki nożnej. Jednak z naszego punktu widzenia niezwykle istotne jest to, że w Akademii promowane są nie tylko dobre wzorce sportowe, ale też społeczne.

Nie ukrywamy, że zdecydowaliśmy się na współpracę z APMM, ponieważ łączy nas profesjonalne podejście do tego, co robimy. Cieszymy się, że możemy być częścią tego ciekawego projektu, który nie tylko dba o rozwój sportowy swoich podopiecznych, ale też przekazuje im takie wartości jak wzajemny szacunek. W dzisiejszych czasach jest to niezwykle cenne.

Ubezpieczenie dla sportowców

Praktyka pokazuje, że podejmowanie nawet małej aktywności fizycznej może radykalnie poprawić nasze samopoczucie w dłuższej perspektywie, niezależnie od aktualnego stanu zdrowia. Jednak uprawiając sport warto pamiętać też o odpowiednim ubezpieczeniu, które w razie nieprzewidzianego wypadku zapewni odpowiednie środki finansowe na szybki powrót do zdrowia.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zapewnić młodym piłkarzom ochronę ubezpieczeniową dostosowaną do ich unikalnych potrzeb, związanych z uprawianą dyscypliną sportową. Tak, by ich opiekunowie nie martwili się o środki finansowe w razie ich nagłej kontuzji.

Proponowane przez nas ubezpieczenie dla sportowców obejmuje swoim zakresem następstwa nieszczęśliwych wypadków, które powstały podczas zajęć sportowych. W ramach umowy zapewnione są między innymi świadczenia związane z:

  • trwałym uszczerbkiem na zdrowiu,
  • złamaniem kości, oparzeniem, odmrożeniem, wstrząśnieniem i stłuczeniem mózgu,
  • zwrotem udokumentowanych kosztów nabycia środków pomocniczych,
  • zadośćuczynieniem za doznaną krzywdę.

Ubezpieczenie dla osób aktywnych fizycznie

Pamiętajmy także o tym, że niezależnie od tego, czy sport uprawiany jest amatorsko, indywidualnie czy grupowo ubezpieczenie NNW może okazać się niezbędne do tego, by zapewnić sobie odpowiednią ochronę.

Dzięki dobrze dobranej polisie można bez obaw cieszyć się aktywnym trybem życia, na przykład biegając, wzmacniając swoją kondycję czy też grając zespołowo. Ale uwaga! W przypadku uprawiania sportów wyczynowych czy też wysokiego ryzyka konieczne może okazać się poszukanie specjalistycznego ubezpieczenia. Dlatego warto zaufać naszym doświadczonym specjalistom, którzy nie tylko przygotują najlepsze oferty, ale też odpowiedzą na wszystkie pytania z nimi związane.