O nas

SuperUbezpieczenia.pl

Pamiętasz zakup swojego pierwszego auta? Ekscytacja, lekka obawa, a następnie niesamowita radość… Czuliśmy dokładnie to samo, gdy podpisywaliśmy w swoim biurze pierwszą polisę ubezpieczeniową – 20 lat temu!

Pewne wydarzenia pamięta się do końca życia. Tobie jako kierowcy zawsze w pamięci pozostanie moment zakupu pierwszego auta. Z nami było podobnie, gdy prawie 20 lat temu podpisywaliśmy w swoim biurze pierwszą polisę ubezpieczeniową. Towarzyszyły nam z pewnością te same uczucia: ekscytacja, lekka obawa, a następnie niesamowita radość. Tego po prostu się nie zapomina.

Cieszyliśmy się z tego, że nasz klient był bardzo zadowolony z otrzymanej oferty. I upewniliśmy się, że z branżą ubezpieczeniową chcemy związać naszą przyszłość. Nie ukrywamy, że na początku naszej drogi było jednak wiele niepewności. Czuliśmy wielką odpowiedzialność i mieliśmy wiele znaków zapytania. W końcu sprzedaż ubezpieczeń wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa, a żeby je zapewnić trzeba każdemu klientowi doradzić jak najlepszy produkt. Musieliśmy znaleźć także odpowiedzi na bardziej prozaiczne pytania: Jak dogadać się z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi? Jak negocjować oferty i jak zapewnić klientom najlepszą obsługę?

Z każdą wystawioną polisą znaki zapytania zaczęły znikać. Wiedzieliśmy, że idziemy w dobrym kierunku. Nasz upór, zdobywane doświadczenie, ciągły rozwój i liczne szkolenia doprowadziły do tego, gdzie jesteśmy tu i teraz.

Na przestrzeni 20 lat dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta zapracowaliśmy na swoją silną pozycję w regionie. Z każdą pozytywnie załatwioną sprawą rosło w nas poczucie sukcesu, dobrze wykonanej pracy. Klienci, przede wszystkim najbardziej wymagający, potwierdzą, że otrzymali od nas najlepsze ubezpieczenie. Na każdym kroku zakupu polisy służymy pomocą i odpowiadamy na każde pytanie, pomagamy przy wszelkich formalnościach. Staliśmy się SuperAgentami, którzy stawiają dobro klienta ponad wszystko.

Nasz cel jest jeden. Dążymy do tego, by być najbardziej cenioną i wiarygodną marką na rynku. Dlaczego? Bo jako eksperci szanujemy swoich Klientów.

Szanujemy ich czas, znamy potrzeby, rozumiemy przesłanki nimi kierujące. Zmieniamy się, szukamy nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzamy innowacje. Stworzyliśmy program znacznie usprawniający pracę agentów ubezpieczeniowych. A dzięki naszej porównywarce można o każdej porze dnia i nocy zakupić polisę ubezpieczeniową. Bez względu na to gdzie się znajdujemy. Wystarczy, że mamy dostęp do internetu w swoim komputerze, tablecie, czy smartfonie.

Z pewnością to nie koniec. Wciąż będziemy szukać nowych wyzwań. Gdy stawką jest bezpieczeństwo naszych Klientów, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.