Jak kupić polisę?

W Polsce działa ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych oferujących produkty ubezpieczeniowe praktycznie z każdej dziedziny życia. Rozwój nowych technologii i kanałów sprzedaży sprawia, że polisę można kupić na różne sposoby.

Przypominamy, że kupno ubezpieczenia powinno być w pełni świadomą decyzją. Od znajomości wszystkich zapisów zależy jaka ochrona jest nam udzielana. SuperUbezpieczenia.pl od 20 lat znajdują dla swoich Klientów najlepsze produkty ubezpieczeniowe na rynku. Porównywanie ofert i pomoc ekspertów to gwarancja, że wybrana przez nas polisa spełni wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Chcesz ubezpieczyć samochód, zadbać o ochronę swojego majątku lub potrzebujesz polisy turystycznej na wakacyjny wyjazd? Sprawdź jak kupić polisę?

Znajdź agenta

Kupno polisy bezpośrednio u agenta w stacjonarnym biurze to w dalszym ciągu jedna z najpopularniejszych form zakupu wielu produktów ubezpieczeniowych. Podczas wizyty agent przeprowadzi z Tobą rozmowę na temat tego czego szukasz i jakiej ochrony oczekujesz. W biurze porównasz ceny we wszystkich TU i w razie jakichkolwiek pytań otrzymasz odpowiedź naszego agenta. Znajdź naszą placówkę w dostępnej na naszej stronie mapce i znajdź eksperta, który pomoże Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie.

Zadzwoń

Czy wiesz, że możesz znaleźć ubezpieczenie bez konieczności odwiedzania agenta w biurze stacjonarnym? Nasi agenci służą także pomocą pod numerem telefonu, gdzie podczas rozmowy zbiorą dane niezbędne do kalkulacji i udzielą najważniejszych informacji, dzięki którym będziesz mógł zawrzeć umowę.

Napisz

Kontakt mailowy to forma, która coraz częściej wybierana jest przez naszych Klientów. Wyślij do nas zapytanie dotyczące ubezpieczenia, a w zamian otrzymasz wszystkie informacje, które potrzebne są do porównania ofert, a następnie gdy wyliczenie będzie gotowe zostanie wysłane do Ciebie drogą elektroniczną.

Dbamy o komfort i czas naszych Klientów. Dzięki różnym dostępnym formom kontaktuj staramy się spełnić ich wszystkie potrzeby i oczekiwania. Znalezienie najlepszej polisy wśród dostępnych ofert i Towarzystw Ubezpieczeniowych nie jest proste. Nasi eksperci gwarantują, że znalezione ubezpieczenie spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy specjalistów branży ubezpieczeniowej. Znajdź najlepsze ubezpieczenie w Twoim mieście.