Najczęściej zadawane pytania

 

Jeżeli korzystałeś z pomocy naszych agentów przez telefon i wybrałeś interesującą Cię ofertę, to płatność za polisę dokonujesz bezpośrednio przelewem na konto ubezpieczyciela. Taki przelew możesz dokonać np. w banku, online lub na poczcie. Wszystkie niezbędne dane potrzebne do finalizacji zapłaty są zawarte na polisie.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo indywidualnie obliczają składkę każdego ubezpieczenia, a nasz formularz – SuperAgent - został tak przygotowany, aby dostarczyć Towarzystwom Ubezpieczeniowym konieczne informacje pozwalające na przedstawienie oferty.

W przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego, celem obliczenia rzeczywistej ceny ubezpieczenia OC, AC, NNW potrzebne są określone dane właściciela i pojazdu. niezbędne informacje to: pesel właściciela, kod pocztowy i data otrzymania prawa jazdy. Dane pojazdu to: marka, model, rok produkcji, pojemność, moc, numer vin i data 1 rejestracji. Te wszystkie dane należy podać w formularzu korzystając z naszego programu SuperAgent lub naszemu ekspertowi kontaktując się z nami przez telefon (720 221 221). Tylko dzięki prawidłowemu wypełnieniu formularza masz pewność, że otrzymana cena jest ostateczna i nie ulegnie zmianie.

Pamiętaj, wszystkie dane dot. właściciela i pojazdu znajdują się w dowodzie rejestracyjnym samochodu.

Ważne! Twoje dane zostaną przekazane jedynie ubezpieczycielowi w celu przedstawienia oferty lub po dokonaniu wyboru w celu wystawienia polisy (zgodnie z Ustawą z dnia 29 lipca 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz Ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej (tekst jednolity: Dz.U. z 2010 r Nr 11, poz. 66 z późn. zm.). Nie przekazujemy danych podmiotom trzecim.

Polisę możesz otrzymać na dwa sposoby. W wiadomości mailowej, a wersję papierową wysyłamy pocztą wraz z kopertą zwrotną. Odbierasz ją, podpisujesz oryginał polisy i odsyłasz do nas w formie scanu na adres: info@superubezpieczenia.pl lub w formie fizycznej na adres:

Centrum Rozliczeń
SuperUbezpieczenia.pl
Ul. Strzelecka 7b
65- 452 Zielona Góra

Jeżeli nie chcesz kontynuować swojej dotychczasowej polisy i szukasz lepszej oferty, to musisz koniecznie wypowiedzieć swoją polisę OC. Możesz to zrobić najpóźniej dzień przed końcem umowy. Jeśli szukasz wzoru wypowiedzenia dla konkretnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, to wejdź na www.wzór-wypowiedzenia.pl. Znajdziesz tam wzory wypowiedzeń dla wszystkich firm. W razie jakichkolwiek pytań możesz zawsze skontaktować się z naszym ekspertem (720 221 221), który odpowie na każde pytanie.