Współpraca

Prowadzisz agencję ubezpieczeniową i chcesz rozwinąć swój biznes? Wybierz jeden z modeli współpracy z SuperUbezpieczenia.pl!Jesteśmy multiagencją, która na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego działa od 20 lat. Posiadamy placówki stacjonarne, narzędzie do kalkulacji OC/AC online oraz liczne grono współpracujących agentów ubezpieczeniowych. Też byliśmy małą agencją i znamy wszystkie problemy, z którymi trzeba się zmierzyć. Zaczynaliśmy od współpracy z jednym Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy obecnie dysponujemy ofertą ponad dwudziestu ubezpieczycieli. Nie spoczywamy jednak na laurach i ciągle się rozwijamy. Cieszymy się setkami zadowolonych Klientów z całego kraju.
Obecnie szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do grona ekspertów ubezpieczeniowych i rozwijaj swój biznes!W ramach współpracy możesz wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów. To Ty decydujesz, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i każdy Twój pomysł weźmiemy pod uwagę. Cenimy sobie partnerstwo, gdzie obie strony mogą na siebie liczyć. W ramach współpracy możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. W zamian liczmy na Twoje zaangażowanie i chęć rozwijania się.

Korzystny system prowizyjny

Korzystny system prowizyjny

System prowizyjny SuperUbezpieczenia.pl jest najprawdopodobniej najlepszy na rynku. Jako jedyni gwarantujemy szybkie rozliczenie prowizji.

Brak planów sprzedażowych

Brak planów sprzedażowych

Cenimy sobie relacje partnerskie. Nikomu nie narzucamy planów sprzedażowych. To od Ciebie zależy jak rozwiniesz swój biznes.

Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe

Na każdy etapie swojej pracy możesz liczyć na wsparcie w działaniach marketingowych. Pomożemy Ci tworzyć materiały promocyjne, stronę internetową, Social Media, Google Moja Firma.

Pomoc ekspertów

Pomoc ekspertów

Nasi eksperci posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i służą pomocą w Twojej codziennej pracy.

Niezależny doradca

Punkt partnerski

Franczyza