Ubezpieczenie na życie Vienna Life – wsparcie niezależnie od sytuacji

Zakup ubezpieczenia na życie to jeden z niewielu sposobów, dzięki którym możemy zapewnić wsparcie finansowe swoim bliskim. Na rynku ubezpieczeń znajdziemy wiele ofert, które dopasujemy do swoich aktualnych potrzeb. Warto dokładnie się z nimi zapoznać, tak by dokonać świadomego wyboru.

Ubezpieczenia na życie – oferta Vienna Life

Bez wątpienia każdy z nas czuje się komfortowo dzięki dobrej sytuacji materialnej, a przecież w życiu często dochodzi do zdarzeń nieprzewidzianych, burzących spokój i bezpieczeństwo. Dlatego warto odpowiednio wcześnie zadbać o ubezpieczenie na życie, które zapewni wsparcie finansowe nie tylko nam, ale też i naszym bliskim. Na rynku ubezpieczeniowym znajdziemy wiele ofert, a jedną z ciekawszych propozycji są ubezpieczenia Vienna Life.

Ubezpieczyciel umożliwia zawarcie ubezpieczenia na życie i zdrowie (Grupa +) w trzech wariantach – Dla Ciebie, Dla Dwojga, Dla Rodziny, a także w trzech pakietach – Basic, Komfort, Premium. Tego typu polisa zapewni nam lub naszym bliskim wsparcie finansowe między innymi w przypadku:

  • utraty życia,
  • poważnego zachorowania (zawał, udar),
  • nowotworu złośliwego,
  • pobytu w szpitalu,
  • niezdolności do pracy,
  • oraz na wypadek wystąpienia aż 25 innych ryzyk.

A także:

  • świadczenie w momencie narodzin dziecka,
  • świadczenia apteczne.

W skład ubezpieczenia na życie wchodzi również Pakiet POMOC+, czyli Assistance dla życia i zdrowia, który zapewnia pomoc w sytuacji nieszczęśliwego wypadku (NW) mającego miejsce w Polsce i poza granicami kraju, a także w przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

Produkty Vienna Life to również ubezpieczenie terminowe pod kredyt, programy inwestycyjne i oszczędnościowe oraz ubezpieczenia uzupełniające ofertę – szeroki zakres ubezpieczeń na życie i zdrowie, a także ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym umożliwiających gromadzenie kapitału na dowolny cel.

Ubezpieczenia na życie – zakup polisy online

W ostatnich miesiącach wielu ubezpieczycieli zmuszonych było zmienić sposób obsługi Klientów z tej bardziej tradycyjnej, na formę zdalną. Dzięki temu nawet ubezpieczenia na życie można zakupić w pełni zdalnie.  Proces ten na przykładzie polisy na życie Vienna Life wygląda następująco: wypełnienie wniosku i jego podpisanie odbywa się z pomocą agenta ubezpieczeniowego online, a gotowa umowa ubezpieczeniowa przesyłana jest na nasz adres e-mail.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

To, ile zapłacimy za ubezpieczenie na życie zależy najczęściej od naszego wieku, stanu zdrowia, wykonywanego zawodu, wysokości świadczeń, rodzaju polisy. Jednak bez względu na to, jaki rodzaj polisy na życie wybierzemy, jej podstawowym celem jest pomoc w pokryciu bieżących potrzeb finansowych bliskich nam osób i innych kosztów w przypadku naszej śmierci.

Jeżeli chciałbyś poznać ofertę ubezpieczenia na życie, które w trudnych sytuacjach zapewni wsparcie finansowe zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim zamów rozmowę ze specjalistą SuperUbezpieczenia.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu 720 221 221.

Źródło: Vienna Life