Najlepsze ubezpieczenia na życie – Zielona Góra ul. Sienkiewicza 6/1a

Szukasz dobrze dopasowanego ubezpieczenia na życie? Zielona Góra ma miejsce, do którego warto skierować pierwsze kroki. To nasze biuro ubezpieczeń mieszące się przy ul. Sienkiewicza 6/1a, tuż przy Wydziale Komunikacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ubezpieczenie na życie powinno wspierać Ciebie i Twoją rodzinę w trudnych sytuacjach. Dlatego pomożemy Ci wybrać taką ochronę jakiej potrzebujesz, abyś nie musiał martwić się o bezpieczeństwo finansowe swoich bliskich.

Zielona Góra: Ubezpieczenia na życie – pomoc w trudnych sytuacjach

Każdy z nas żyje na pewnym poziomie i chce go zachować w każdej sytuacji – nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich. Dlatego tak ważne jest to, by zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń tj. choroba czy nagły uraz. Tym bardziej, że najczęściej wiąże się to z kosztownym leczeniem oraz niezdolnością do pracy, która może się przedłużać. To z kolei może mieć wpływ np. na spłatę kredytu. Z doświadczenia jednak wiemy, że ubezpieczenia na życie pozwalają przede wszystkim zabezpieczyć najbliższych osoby ubezpieczonej na wypadek jej śmierci lub ciężkiej choroby. I właśnie tym przy wyborze polisy na życie kieruje się większość naszych klientów.

Ubezpieczenia na życie – najlepsze warianty ochrony

Gdzie szukać ofert ubezpieczenia na życie w Zielonej Górze? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy w wyborze najlepszej polisy na życie. W swojej ofercie mamy ubezpieczenia na życie takich ubezpieczycieli jak Allianz, Generali, Hestia czy Warta. A dostępne u nas produkty życiowe są dedykowane między innymi:

  • młodym Klientom, którzy właśnie zakupili mieszkanie i poszukują finansowego zabezpieczenia swoich bliskich na wypadek, gdyby ich zabrakło.
  • osobom, które potrzebują zabezpieczenia finansowego dla swoich najbliższych, aby mogli spłacić zobowiązania i utrzymać standard życia w sytuacji nagłej utraty dochodów w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia lub choroby.
  • Klientom, którzy chcą w ramach jednej polisy gromadzić środki finansowe na dowolny cel, i jednocześnie objąć ochroną ubezpieczeniową siebie, małżonka/partnera oraz dzieci na wypadek różnych zdarzeń losowych.
  • osobom, które chcą połączyć ochronę ubezpieczeniową na życie z długoterminowym oszczędzaniem kapitału na przyszłość.

Co ważne w ramach naszej oferty możesz również ubezpieczyć zdrowie dziecka. Taka polisa może zadziałać w momencie odniesienia urazu w wyniku nieszczęśliwego wypadku (np. złamania), ale też będzie pomocna w razie poważnego zachorowania dziecka. I uwaga! Ochroną ubezpieczeniową można objąć dziecko już od 3 miesiąca życia.

Ile kosztują ubezpieczenia na życie w Zielonej Górze?

Cena ubezpieczenia na życie jest zależna między innymi od takich czynników jak:

  • wybrany zakres ochrony polisy na życie,
  • wysokość sumy ubezpieczenia,
  • wiek osoby ubezpieczonej,
  • wykonywany zawód,
  • stan zdrowia.

Wobec powyższego ciężko jest dokładnie sprecyzować ile zapłacisz za konkretną, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych polisę na życie. Jednak zazwyczaj koszt ten wynosi od kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Pamiętaj jednak, że ubezpieczenie na życie można opłacać w wybrany przez siebie sposób np. co miesiąc lub co kwartał. To powoduje, że opłata składki nie będzie tak odczuwalna w comiesięcznym domowym budżecie.

Ubezpieczenia na życie – Zielona Góra

Nie wiesz jak wybrać polisę na życie? Masz więcej pytań na temat ubezpieczenia na życie? SuperUbezpieczenia.pl rozwieją Twoje wątpliwości. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy są dostępni pod numerem telefonu 697 232 239. Poświęcimy Ci czas na to, by poznać Twoje potrzeby i obawy, dzięki czemu Twoje ubezpieczenie na życie będzie do dobrze dopasowane i zapewni bezpieczeństwo finansowe zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim.