Stażysta

Multiagencja ubezpieczeniowa SuperUbezpieczenia.pl poszukuje stażystów do pracy biurowej polegającej na wsparciu działu sprzedaży w Zielonej Górze.

Twój zakres obowiązków

  • Praca biurowa z pakietem Office oraz dedykowanym dla agencji ubezpieczeniowej programem
  • Wsparcie działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Samodzielność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Wspólne dostosowanie czasu pracy do kalendarza studenta
  • Możliwość zaliczenia praktyk w ramach wymogów uczelni w dowolnym zakresie
  • Pracę biurową w Zielonej Górze
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Profesjonalne szkolenia udoskonalające wiedzę z zakresu ubezpieczeń

CV proszę kierować na adres: kariera@superubezpieczenia.pl w tytule umieszczając nazwę stanowiska, na które się aplikuje.

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracy