Wyjeżdżasz na Wielkanoc – ubezpiecz się

Święta Wielkanocne to okazja do spotkania z rodziną i przyjaciółmi. W ostatnim czasie wielu Polaków zamiast spędzania czasu przy syto zastawionych stołach wybiera aktywne spędzanie świąt. Wielkanoc i niedługo po nich weekend majowy rozpoczyna sezon urlopowy w Polsce. Wyjeżdżasz na Wielkanoc – ubezpiecz się.

Zagraniczny wyjazd

Wolne dni podczas świąt wielkanocnych sprawiają, że Polacy przemierzają setki i tysiące kilometrów, by spotkać się z najbliższymi. Często są to wyjazdy zagraniczne. Decydując się na taką podróż należy pamiętać o odpowiednim ubezpieczeniu turystycznym. Taka polisa zapewnia ochronę podczas niespodziewanych zdarzeń. Z odpowiednim ubezpieczeniem masz pewność, że podczas wystąpienia poważnego urazu lub choroby możesz liczyć na profesjonalną pomoc ubezpieczyciela.

EKUZ nie zapewnia kompleksowej ochrony

Dlaczego EKUZ nie gwarantuje najlepszej ochrony? Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego zapewnia ochronę za granicą i dostęp do służby zdrowia na takich samych zasadach jak obywatele danego kraju. Okazuje się, że w wielu krajach np. we Włoszech za usługi medyczne trzeba dodatkowo płacić.  Warto więc sprawdzić wcześniej w jakim kraju pomoc medyczna jest płatna.

Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów ubezpieczenia turystycznego. By wybrać polisę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Wybierając polisę sprawdź:

  • Sumę kosztów leczenia. Suma ubezpieczenia to podstawa. Na tej podstawie wiesz do jakiej kwoty Towarzystwo Ubezpieczeniowe udzieli Ci pomocy. Im wyższa suma tym lepiej.
  • OC w życiu prywatnym. W życiu może wydarzyć się wszystko. Ty możesz zostać poszkodowany, ale również sam możesz wyrządzić komuś innemu szkodę. Właśnie wtedy za szkody osobowe i materialne chroni OC w życiu prywatnym.
  • Dodatkowe ubezpieczenie. Jeśli podczas świąt wielkanocnych planujesz uprawiać jakieś sporty lub przewozisz drogi sprzęt warto o tym poinformować ubezpieczyciela. Wtedy ochrona jeszcze bardziej będzie dostosowana do charakteru Twojego wyjazdu.

Spędź Wielkanoc bezpiecznie z SuperUbezpieczenia.pl. Nasi eksperci porównają dla Ciebie składki we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Pomożemy Ci dobrać polisę tak, by spełniała wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. SuperUbezpieczenia.pl to najlepsze polisy w Twoim mieście.