Współpraca z multiagencją SuperUbezpieczenia.pl

Współpraca z multiagencją to dobry sposób na rozwój działalności ubezpieczeniowej – i to niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z branżą, czy jesteś już doświadczonym agentem ubezpieczeniowym. W SuperUbezpieczenia.pl otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz. 

Współpraca z multiagencją szansą na rozwój działalności ubezpieczeniowej 

Współpraca z multiagencją to dobry sposób na rozwój działalności ubezpieczeniowej. Szczególnie, że w obecnych czasach znajdowanie nowych klientów, konkurowanie z innymi „dużymi” pośrednikami, utrzymanie aktualnej bazy sprzedażowej oraz nadążanie za wymaganiami branży ubezpieczeniowej może być sporym wyzwaniem. Jeśli, zatem chcesz zapewnić swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, otrzymując wsparcie doświadczonego zespołu sprzedaży rozważ współpracę z naszą multiagencją. SuperUbezpieczenia.pl to Twoja szansa na rozwój – nowe możliwości biznesowe i wsparcie w codziennej działalności mogą znacząco ułatwić prowadzenie agencji ubezpieczeniowej. I to bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz swoją działalność, byłeś agentem wyłącznym czy też od lat działasz na rynku. 

Dlaczego współpraca z multiagencją SuperUbezpieczenia.pl to dobry wybór? 

Współpraca z multiagencją SuperUbezpieczenia.pl może przynieść wiele korzyści Twojej agencji ubezpieczeniowej. Wychodzimy z założenia, że jasne warunki umowy – w tym korzystny system prowizyjny oraz brak planów sprzedażowych – stanowią podstawę we wzajemnych relacjach. Ale to nie wszystko! Pomagamy z egzaminami (zapewniając również materiały pomocnicze itp.) oraz oferujemy swoje wsparcie z przepięciem portfela. Szukasz nowych możliwości rozwoju? Zapewnimy Ci dostęp do programu sprzedażowego dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent, bogaty program szkoleń stacjonarnych i online oraz pomoc w aktywizacji portfela życiowego. Co więcej, w ramach partnerstwa możesz liczyć na wsparcie merytoryczne naszego kompetentnego zespołu, który będzie dla Ciebie dostępny na każdym etapie obsługi. 

Doświadczenie pokazuje też, że nasza szeroka oferta produktowa ułatwia i usprawnia proces rozliczeń – szczególnie, jeśli dotychczas sprzedawałeś ubezpieczenia poszczególnych ubezpieczycieli za pośrednictwem kilku pośredników. A jeśli nagrody finansowe i rzeczowe stanowią dla Ciebie dodatkową motywację, musisz wiedzieć, że organizujemy konkursy dla OFWCA. Brzmi dobrze? Tak też działamy.  

Współpraca z multiagencją? A może placówka partnerska? 

Współpraca z multiagencją czy placówka partnerska? W obecnych czasach wielu pośredników boryka się z licznymi wyzwaniami i szuka alternatyw dla rozwoju swojej agencji ubezpieczeniowej. Tym bardziej, że na rynku panuje duża konkurencja, a uzyskanie dostępu do szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych na korzystnych warunkach prowizyjnych bywa trudne. Jednak dzięki wparciu naszej marki możesz osiągnąć atrakcyjne wyniki finansowe. Co najważniejsze, to sam możesz zdecydować jaki model współpracy Ci odpowiada – otwarcie placówki partnerskiej jest jednym z nich. 

Jedno jest pewnie – jeśli, potrzebujesz wsparcia doświadczonych specjalistów ubezpieczeniowych oraz chcesz uzyskać dostęp do szerokiej oferty produktów ubezpieczeniowych postaw na zespół SuperUbezpieczenia.pl. Możesz być pewny, że zrobimy wszystko, by zapewnić Ci wsparcie, na które zasługujesz. 

Skontaktuj się z nami: 

Telefon: wspolpraca@superubezpieczenia.pl 

Telefon: 535 006 260