Wsparcie dla Franka

Szanowni Państwo

W związku z tym, iż zbliża się czas rozliczania podatku, a co a tym idzie możliwości bezinteresownej pomocy potrzebującym, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na jednego małego dżentelmena. Oto Franek – jeden z najmłodszych członków naszej dużej rodziny SuperUbezpieczenia.pl.


Franciszek ma zdiagnozowaną padaczkę lekoodporną pod postacią Zespołu Westa – choroby, która wyniszcza jego centralny układ nerwowy. Uszkodzenia mózgu, które są skutkiem zapalenia opon mózgowych powodują, że Franek rozwija się wolniej niż jego rówieśnicy. Do 6 miesiąca życia Franek nie reagował również na bodźce świetlne, spowodowane uszkodzeniem kory wzrokowej. Jednak odpowiednie leczenie chłopca, rehabilitacja i ogromna determinacja rodziców naszego małego bohatera sprawiają, że Franciszek sam już sięga po zabawki.
 
Jeśli chcecie Państwo wesprzeć  rodziców Franciszka w walce o zdrowie ich syna prosimy o przekazanie 1 % podatku. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację i leczenie naszego małego bohatera.

Jeśli zdecydują się Państwo pomóc…

  • Prosimy w formularzu PIT wpisać numer: KRS 0000037904
  • W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” prosimy podać: 34782 Zaręba Franciszek
  • Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
  • Prosimy również o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”