Wsparcie dla Franka

Szanowni Państwo

W związku z tym, iż zbliża się czas rozliczania podatku, a co a tym idzie możliwości bezinteresownej pomocy potrzebującym, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na jednego małego dżentelmena. Oto Franek – jeden z najmłodszych członków naszej dużej rodziny SuperUbezpieczenia.pl.

Franciszek ma zdiagnozowaną padaczkę lekoodporną pod postacią Zespołu Westa – choroby, która wyniszcza jego centralny układ nerwowy. Uszkodzenia mózgu, które są skutkiem zapalenia opon mózgowych powodują, że Franek rozwija się wolniej niż jego rówieśnicy. Do 6 miesiąca życia Franek nie reagował na bodźce świetlne, spowodowane uszkodzeniem kory wzrokowej. Jednak odpowiednie leczenie chłopca, rehabilitacja i ogromna determinacja rodziców naszego małego bohatera sprawiają, że Franciszek zaczął chodzić i sięgać po zabawki. Dwa ostatnie lata dały rodzicom Frania nadzieję, że choroba zapomniała o ich synku. Każdego dnia pracowali nad tym, by maksymalnie zwiększyć jego szanse na samodzielność. Tylko w momentach mocnego osłabienia organizmu pojawiały się ataki. Niestety tuż przed 4 urodzinami Franciszka powróciły samoistne napady padaczkowe. Oczopląs, opóźniony rozwój mowy i trudności w poruszaniu – z tym na co dzień zmaga się Franek. Jednak chłopiec jest niezwykle dzielny i każdego dnia swoim uśmiechem motywuje swoich rodziców do walki.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć  rodziców Franciszka w walce o zdrowie ich syna prosimy o przekazanie 1 % podatku. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację, diagnostykę oraz leczenie naszego małego bohatera.

Jeśli zdecydują się Państwo pomóc…

  • Prosimy w formularzu PIT wpisać numer: KRS 0000037904
  • W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” prosimy podać: 34782 Zaręba Franciszek
  • Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
  • Prosimy również o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”

Wpłaty indywidualne: 

  • Odbiorca: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
  • Numer rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
  • Tytułem: 34782 Zaręba Franciszek darowizna na pomoc i ochronę zdrowia