Ubezpieczenie na raka zwiększa szansę na wyleczenie

Choroba nowotworowa nie wybiera. Wiedzą o tym Polacy, których świadomość odnośnie leczenia i produktów ubezpieczeniowych jest coraz większa. Mimo to zdiagnozowanie poważnej choroby oznacza często duży stres i strach o przyszłość swoją i swoich bliskich. W walce z chorobą liczy się czas. Ubezpieczenie Best Doctors to propozycja dla wszystkich tych, którzy oczekują kompleksowej pomocy na każdym etapie choroby, od wykrycia aż do całkowitego wyleczenia. Poznaj więcej szczegółów.

Czym jest ubezpieczenie na raka – Best Doctors?

Best Doctors to międzynarodowa organizacja o międzynarodowym zasięgu. Została założona w 1989 roku przez lekarzy z Harvard Medical School. Obecnie można skorzystać z usług ponad 53 000 światowej klasy lekarzy i specjalistów, którzy posiadają ponad 450 specjalizacji medycznych. Zaufanie i najlepsza opinia w środowisku medycznym sprawia, że z usług Best Doctors skorzystało już ponad 40 milionów klientów.

Statystyki nie są optymistyczne

Statystyki pokazują, że 1 na 5 osób najprawdopodobniej zachoruje na raka w przyszłości. Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w Polsce w ciągu ostatnich trzech dekad wzrosła dwukrotnie. Diagnoza śmiertelnej choroby potrafi w kilka sekund wywrócić życie do góry nogami. Otrzymując opinię lekarza warto skonsultować się z innymi specjalistami, by wybrać jak najlepszą formę walki z chorobą.

Posiadając ubezpieczenie Best Doctors mamy szansę na wyleczenie dzięki najlepszym specjalistom w placówkach na całym świecie. Zdiagnozowanie poważnej choroby generuje nie tylko wiele problemów, ale również koszty. Diagnoza, dalsze konsultacje i terapie nie są tanie. Często jednak okazuje się, że pierwsza diagnoza jest błędna i wymaga ona konsultacji u innego specjalisty. Ubezpieczenie Best Doctors to polisa, która zapewnia realną pomoc w chorobie. Dzięki polisie możesz skorzystać z takich rozwiązań jak:

  • Druga opinia medyczna lekarza konsultanta
  • Opracowanie najlepszego modelu leczenia i wybór kliniki za granicą
  • Organizacja i pokrycie wszystkich kosztów leczenia za granicą
  • Pokrycie kosztów związanych z pobytem osoby bliskiej
  • Wypłata świadczenia za każdy dzień w szpitalu
  • Zwrot kosztów leków zakupionych po powrocie do kraju

Do jakiej kwoty będzie odpowiadać Best Doctors?

  • Do 1 mln euro na diagnozę i leczenie za granicą (do 2 mln euro w ciągu całego okresu ubezpieczenia)
  • Do 100 euro za każdy dzień pobytu w szpitalu (maksymalnie 60 dni)
  • Do 50 000 euro za koszt leków

SuperUbezpieczenia.pl od lat oferują swoim Klientom najlepsze produkty ubezpieczeniowe na rynku. Obecnie w naszej ofercie pojawiło się ubezpieczenie Best Doctors, które dostępne jest m.in. w Towarzystwach Ubezpieczeniowych Allianz, AXA i Ergo Hestia. Skontaktuj się z nami pod numerem 720 221 221 i dowiedz się dlaczego ubezpieczenie Best Doctors zalicza się do najlepszych polis chroniących nasze życie i zdrowie na wypadek nowotworu.