Ubezpieczenie mieszkania w Zielonej Górze

Czego najbardziej obawiają się mieszkańcy Zielonej Góry? Z pewnością wielu z nich najbardziej boi się pożaru w swoim mieszkaniu. Lokalne media bardzo często informują o pożarach na terenie miasta. By uchronić się przed tym warto zainwestować w kompleksowe ubezpieczenie mieszkania w Zielonej Górze.

Częste pożary

Przeglądając doniesienia zielonogórskich mediów praktycznie raz w miesiącu dochodzi do poważnego pożaru mieszkania. Nie ma co ukrywać, że konsekwencje finansowe potrafią być bardzo duże. Ogień w kilka chwil potrafi doszczętnie zniszczyć dorobek całego życia.

Wydarzenia z ostatnich tygodni  z ulic Moniuszki, Anieli Krzywoń i Jedności pokazują, że ubezpieczenie domu przed pożarem może okazać się nieocenione. W przypadku braku ubezpieczenia nie ma co liczyć na odszkodowanie.

Tylko kompleksowa polisa mieszkaniowa zabezpieczy finansowo właściciela w obrębie nieruchomości. Zakres ochrony zależy od polisy. Pamiętać jednak należy, że ubezpieczenie mieszkania w podstawowym zakresie chroni przed takimi szkodami jak pożar, uderzenie pioruna, gradu, huraganu, eksplozji, obsunięcie się ziemi, lawiny, upadku pojazdu powietrznego, uderzenie pojazdu w ubezpieczony obiekt, akcja ratownicza oraz przed kradzieżą z włamaniem.

Eksperci z SuperUbezpieczenia.pl pomogą Ci znaleźć najlepszą polisę dostosowaną do Twoich potrzeb. Zadbaj o kompleksową ochronę swojego domu lub mieszkania. Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +48 720 221 221.