Ubezpieczenie firmy transportowej Zielona Góra

Szybki i profesjonalny transport dużych ładunków to w obecnych czasach podstawa. Firmy transportowe można spotkać na naszych drogach o każdej porze. Przewożone są często towary o bardzo dużej wartości. Jednak na drodze może zdarzyć się wszystko. Podczas wystąpienia szkody straty finansowe mogą być bardzo duże. Dlatego jeśli posiadasz firmę transportową zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie firmy transportowej Zielona Góra.

Zniszczenie, uszkodzenie, utrata i kradzież towaru. To wszystko może spotkać ładunek podczas transportu. Firmy transportowe są odpowiedzialne za przewożone towary i właśnie na wypadek wystąpienia szkody powinny posiadać odpowiednie ubezpieczenie. Pamiętaj, że każdy podmiot gospodarczy, który jest przewoźnikiem krajowym lub międzynarodowym i posiada odpowiednie licencje lub uprawnienia powinien posiadać ubezpieczenie.

Ubezpieczenie Cargo

Chcesz ochronić cały proces transportu od załadunku aż do wyładunku w określonym miejscu? Wybierz ubezpieczenie Cargo. Polisa ta chroni przez utratą, zniszczeniem, uszkodzeniem podczas nieprzewidzianych sytuacji. Mogą to m.in. być: pożar, powódź, grad, wypadek środka komunikacji lub kradzież i zniszczenie.

OC przewoźnika

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego może posiadać każdy kto zajmuje się transportem towarów. Przy wyborze takiej ubezpieczenia warto jest sprawdzić dokładnie zakres i sumę ubezpieczeniową. Specjaliści z SuperUbezpieczenia.pl radzą, by cena nigdy nie odgrywała głównej roli. Dlaczego? Ponieważ tania polisa może nie dać nam kompleksowej ochrony.

Na cenę polisy wpływają takie czynniki jak:

  • Rodzaj przewożonego towaru i jego wartość
  • Trasa przewozu
  • Rodzaj środka transportu
  • Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenie firmy transportowej Zielona Góra to opcja dla tych, którzy wykonując usługi transportowe byli dobrze chronieni. Bezpieczeństwo podczas przewozu ładunków to bardzo ważna kwestia. Nie zwlekaj z tym.