Ubezpieczenie dla kitesurferów

Sporty ekstremalne są wyjątkowe. Przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć dodatkowy przypływ adrenaliny. Jeśli jesteś jedną z osób, która nie lubi biernego wypoczynku na plaży to idealnym rozwiązaniem jest kitesurfing.

Każdy sport wymaga nauki. Jeśli chodzi o kitesurfing to w kilka dni możemy nauczyć się techniki „ślizgu na falach”. Porady instruktora w połączeniu z profesjonalnym sprzętem sprawiają, że jest to idealny sport dla zawodowców i amatorów. Pamiętajmy, że ten sport niesie za sobą także duże ryzyko kontuzji lub wypadku. By nie wrócić do domu z wysokim rachunkiem za koszty leczenia trzeba posiadać ubezpieczenie dla kitesurferów.

Pamiętaj, że „zwykła” polisa turystyczna nie obejmuje ubezpieczenia dla kitesurferów. Decydując się na taki sport trzeba posiadać rozszerzoną ochronę ubezpieczeniową. Wiele TU uważa kitesurfing za sport o podwyższonym ryzyku. Oznacza to zwyżkę przy składce. Szukając ubezpieczenia dla kitesurferów trzeba zwrócić szczególna uwagę na takie czynniki jak:

  • Suma ubezpieczenia
  • Zakres ubezpieczenia
  • Katalog wyłączeń
  • Obowiązki ubezpieczenia

Chcesz być objęty ochroną ale nie wiesz na co się zdecydować? Zaufaj nam. Posiadamy duże doświadczenie w ubezpieczeniach. Z nami znajdziesz idealne ubezpieczenie dla kitesurferów.