Ubezpieczenia Vienna Life – współpraca z pełnym wsparciem

Chciałbyś zostać OFWCA Vienna Life? Współpraca z multiagencją to rozwiązanie, które się opłaca. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany rozszerzeniem oferowanych przez siebie produktów o szeroką ofertę ubezpieczeń na życie to dobrze trafiłeś. Ubezpieczenia Vienna Life są dostępne za pośrednictwem naszej multiagencji – SuperUbezpieczenia.pl

Osoby zainteresowane pośrednictwem w sprzedaży ubezpieczeń zapraszamy do kontaktu:

Vienna Life – współpraca i rozwój biznesu życiowego

Vienna Life instytucja finansowa, która należy do Vienna Insurance Group, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach. Co ciekawe w Polsce VIG jest właścicielem lub większościowym akcjonariuszem pięciu spółek ubezpieczeniowych oraz czterech marek. Bez wątpienia dużym atutem tego ubezpieczyciela są atrakcyjne działania promocyjnie i bogate programy motywacyjno-sprzedażowe. Dzięki temu rozwój biznesu życiowego jest znacznie ułatwiony.

Co jeszcze powinna wiedzieć każda osoba chcąca zostać OFWCA Vienna Life? Współpraca z tą firmą zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych.  A w odpowiedzi na potrzeby Klientów ubezpieczyciel rozwija innowacyjne projekty, oferując im między innymi indywidualne możliwości w zakresie zarządzania posiadanym kapitałem.

Oferta dla OWFCA Vienna Life – współpraca z multiagencją

Dla osób chcących zostać OFWCA Vienna Life współpraca z multiagencją może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Wsparcie i doświadczenie sprzedażowe innych pośredników ubezpieczeniowych może okazać się cenną pomocą, szczególnie na początku przygody z ubezpieczeniami na życie. Ale Vienna Life to nie tylko polisy życiowe. Ubezpieczyciel ma w swojej ofercie takie rozwiązania jak:

  • grupa otwarta,
  • ubezpieczenie terminowe pod kredyt,
  • programy inwestycyjne i oszczędnościowe.

Każda OFWCA Vienna Life będzie miała także dostęp do produktów uzupełniających ofertę, tj. szeroki zakres ubezpieczeń na życie i zdrowie, a także ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, które umożliwiają gromadzenie kapitału na dowolny cel.

W obecnych czasach dla wielu Klientów ma znaczenie także to, czy polisę na życie można zakupić online. Zaproponowane przez ubezpieczyciela rozwiązania pozwalają na to, by proces wystawiania polisy realizowany w pełni zdalnie. Zarówno wypełnienie wniosku, jego podpisanie oraz odbiór dokumentów odbywa się w formie elektronicznej. Co więcej cały proces zawierania umowy nie wymaga przesyłania oryginałów wniosków w wersji papierowej. To oszczędność czasu nie tylko dla Klientów, ale też i agentów ubezpieczeniowych.