HDI

Towarzystwo Ubezpieczeniowe HDI to firma o ponad 100 letniej tradycji, która od kilkunastu lat działa również w Polsce. Obecnie HDI to znak towarowy pod którym spółka TUiR „WARTA” S.A oferuje różne produkty ubezpieczeniowe. Firma oferuje także ubezpieczenia przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Celem HDI jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferty, przyjaznej obsługi i dostępności naszych usług. Główne wartości zapisane są w nazwie HDI i oznaczają harmonię, doświadczenie i innowacyjność.


UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

Ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obowiązkowe dla każdego kierowcy. HDI oferuje OC oraz ciekawe opcje dodatkowe poszerzające zakres ochrony. Z HDI możesz skorzystać także z takich polis jak:

HDI Auto Casco (Proste i użyteczne zabezpieczenie na wypadek rozbicia lub kradzieży samochodu)

HDI NNW (Nowe opcje ubezpieczenia NNW na wysokie sumy)

HDI Assistance (Wsparcie i pomoc 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu)

HDI Opony (Profesjonalna pomoc w przypadku przebitej opony)

HDI Szyby (Polisa zapewnia skierowanie do specjalistycznego warsztatu, który bezgotówkowo usunie uszkodzenia)

HDI MINI GAP (Polisę zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu)


UBEZPIECZENIE DOMU I MIESZKANIA

Ubezpieczenie domu lub mieszkania HDI to polisa dostępna pod nazwą HDI Twój Dom. Wersja podstawowa polisy obejmuje 18 ryzyk, które można dokładać i modyfikować. Oprócz tego można skorzystać z pomocy Assistance, która gwarantuje pomoc po szkodzie. Ci, którzy chcą zaoszczędzić mogą skorzystać z umowy na 3 lata z 50% upustem w ostatnim roku umowy.

W ramach HDI Twój Dom ochroną możesz objąć:

Mieszkanie lub dom (tzw. mury)

Elementy stałe lokalu (np. meble, sprzęt AGD w zabudowie, armaturę, okna, szafy wnękowe)

Ruchomości domowe (np. sprzęt sportowy, meble, sprzęt RTV)

Zdarzenia losowe objęte ubezpieczeniem to m.in. powódź, pożar, zalanie, uderzenie pioruna itd. Oczywiście zakres ubezpieczenia można modyfikować i rozszerzyć o takie ryzyka jak kradzież z włamaniem, rabunek, przepięcie, dewastację, stłuczenie. Oprócz tego można dokupić pakiet Assistance.


UBEZPIECZENIE FIRMY

Ubezpieczenie firmy HDI to ubezpieczenie HDI Firma, czyli kompleksowa polisa dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Ubezpieczenie firmy do bogata oferta wariantów. Klienci mogą skorzystać m.in. z:

Pakietu Podstawowego (Najtańsza opcja zabezpieczenia mienia firmy, która obejmuje podstawowe ryzyka związane z działalnością firmy)

Pakiet Standardowy (Oprócz opcji podstawowych zapewnia również ryzyko powodzi w ubezpieczeniu od ognia i innych zdarzeń losowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej z możliwością rozszerzenia o 7 klauzul dodatkowych)

Oprócz tego HDI oferuje kompleksowe ubezpieczenie dla rolników. Dostępne są takie produkty jak:

Obowiązkowe OC rolnika

Obowiązkowe ubezpieczenie budynków

Dobrowolne ubezpieczenie mienia


UBEZPIECZENIE NA PODRÓŻ

Ubezpieczenie turystyczne HDI to elastyczny pakiet HDI Podróż Plus, który pozwala na dopasowanie zakresu ochrony do swoich potrzeb. To oferta dla osób, które nie lubią przepłacać za zbędne opcje, zaszyte w zwykłych pakietach ubezpieczeniowych. W ramach ubezpieczenia turystycznego można skorzystać z takich opcji jak:

Podróż

NNW