Gefion

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gefion Insurance to duńska firma, która działa na terenie Unii Europejskiej. Swoje doświadczenie zbierała m.in. w takich krajach jak Dania, Wielka Brytania, Estonia, Litwa i Łotwa. Od niedawna z produktów ubezpieczeniowych tej firmy mogą skorzystać klienci z Polski. Sprzedażą ubezpieczeń w Polsce zajmować się będzie firma Polins sp. z o.o, która będzie oficjalnym przedstawicielem w kraju. Gefion Insurance oferuje swoim Klientom ubezpieczenia:

Komunikacyjne, majątkowe, turystyczne oraz graniczne

Głównymi wartościami Gefion Insurance są tradycja, innowacyjność, zaangażowanie i rozwój.


UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

Duńczycy w Polsce zamierzają wprowadzić model działania podobny jak w innych krajach. Gefion Insurance początkowo ma zająć się sprzedażą polis komunikacyjnych i skierowany jest na teren, gdzie wcześniej swój sukces odniosła firma BTA, czyli południowo-wschodnia Polska. Duński ubezpieczyciel specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i oferuje takie polisy jak:

OC

NNW

Assistance


UBEZPIECZENIE FIRMY

Gefion Insurance to duńska licencjonowana spółka, która działa na rynkach Europejskich i zapewnia kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Klientów korporacyjnych. Firma aktywnie współpracuje również z brokerami i pośrednikami.

Polins sp. z o.o to polski przedstawiciel duńskiego ubezpieczyciela Gefion Insurance A/S. Główną działalnością firmy jest obsługa i oferowania najlepszych produktów ubezpieczeniowych dla:

Klientów indywidualnych i biznesowych,

Polins mówi o sobie, że zna ryzyka, które mogą wystąpić i wie jak nimi zarządzać. Oprócz tego stara się łatwo i szybko zajmować się likwidacją szkód swoich klientów. Polins to jedyna firma, która na polskim rynku ubezpieczeniowych jest przedstawicielem firmy Gefion.