Multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca oparta na partnerstwie

Multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca z nią może być doskonałym sposobem na prowadzenie biznesu w branży ubezpieczeniowej. Tym bardziej, że agent ubezpieczeniowy może sam zdecydować o tym, na jakich warunkach będzie ona oparta. Dzięki temu zrealizuje swój własny pomysł na rozwój działalności ubezpieczeniowej. Zatem poznaj nasze modele biznesowe i zdecyduj, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca oparta na partnerstwie

Wielu agentów ubezpieczeniowych na początku swojej działalności szuka rozwiązań, które mogą im zapewnić sprawny i szybki rozwój biznesu. Dlatego karierę w branży ubezpieczeniowej warto rozpocząć od kooperacji ze sprawdzoną marką, taką jak nasza multiagencja ubezpieczeniowa. Współpraca z nami może być oparta na jednym z trzech modeli biznesowych. Niezależny doradca, punkt partnerski czy franczyza? To Ty sam decydujesz, który wariant najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Nie bez znaczenia jest także to, że niezwykle cenimy sobie profesjonalizm i partnerstwo, gdzie każda ze stron może na siebie liczyć. Dlatego jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i pomysły. Razem możemy wypracować rozwiązania, dzięki którym osiągniesz swój indywidualny sukces w branży ubezpieczeniowej.

Multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca sprawdzonym sposobem na biznes

Konkurencja na rynku ubezpieczeniowym jest dosyć duża. Zastanawiasz się pewnie, co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na efektywną sprzedaż ubezpieczeń. Nasze doświadczenie pokazuje, że warto rozszerzyć swoją ofertę produktową. Możesz to zrobić za pomocą rozwiązania, jakie oferuje nasza multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca z wybranym Towarzystwem Ubezpieczeń to opcja dla tych osób, które są zainteresowane ubezpieczeniami konkretnego ubezpieczyciela.

Jako niezależny doradca SuperUbezpieczenia.pl uzyskasz między innymi:

  • możliwość rozszerzenia oferty wybierając spośród ponad 20 firm ubezpieczeniowych (np. Euroins czy Benefia Ubezpieczenia),
  • korzystny system prowizyjny (szybkie rozliczenie prowizji),
  • możliwość odbycia szkoleń produktowych,
  • wsparcie doświadczonych ekspertów,
  • opiekę menadżera regionalnego,
  • wsparcie w działaniach marketingowych (materiały promocyjne, strona internetowa, Social Media, Google Moja Firma).

Możesz także otworzyć punkt partnerski SuperUbezpieczenia.pl, dzięki czemu nie tylko będziesz miał zagwarantowane powyższe opcje ale taż odświeżysz swój wizerunek oraz skorzystasz z naszej identyfikacji wizualnej. I pamiętaj, że nie nakładamy na Ciebie żadnych planów sprzedażowych.

Nasza oferta współpracy obejmuje także możliwość prowadzenia biznesu w oparciu o taki wariant jak franszyza SuperUbezpieczenia.pl. Dzięki tej opcji już na początku swojej działalności ubezpieczeniowej zyskasz dostęp do sprawdzonych i efektywnych rozwiązań, które są przez nas wykorzystywane od wielu lat.

Sprawdzona multiagencja ubezpieczeniowa? Współpraca z SuperUbezpieczenia.pl

SuperUbezpieczenia.pl to marka, która na polskim rynku działa już od ponad 20 lat. Posiadamy placówki stacjonarne, narzędzie do kalkulacji OC/AC online oraz liczne grono współpracujących agentów ubezpieczeniowych. Z nami skrócisz czas obsługi Klienta do minimum i znacznie usprawnisz swoją pracę. Co jeszcze może Ci zaoferować nasza multiagencja ubezpieczeniowa? Współpraca z pełnym wsparciem naszych ekspertów na każdym etapie obsługi, nie tylko na początku naszego współdziałania, ale także przez cały okres jego trwania.

I pamiętaj o tym, że nami uzyskasz dostęp do sprawdzonych rozwiązań, które pozwolą Ci jeszcze bardziej rozwijać swój biznes, zarówno pod względem merytorycznym jak i technologicznym. Dlatego wybierz model współpracy, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania i dołącz do grona ekspertów SuperUbezpieczenia.pl już dziś.