Jak zostać OFWCA Wefox?

Jak zostać OFWCA Wefox? Otwórz się na nowe i rozwijaj z nami swoją działalność ubezpieczeniową. Nawiąż współpracę z naszą multiagencją – Superubezpieczenia.pl. W ramach partnerstwa gwarantujemy korzystne warunki prowizyjne oraz wsparcie naszych doświadczonych specjalistów.  

Jak zostać OFWCA Wefox w Superubezpieczenia.pl? 

Zastanawiasz się jak zostać OFWCA Wefox? Chcesz być konkurencyjny mając w swojej ofercie produkty nowego ubezpieczyciela? Dobrze trafiłeś – nasza multiagencja Superubezpieczenia.pl oferuje także produkty tej firmy. Osoby zainteresowane pośrednictwem w sprzedaży ubezpieczeń Wefox zapraszamy do kontaktu: 

  • Telefon: 535 006 260 

W ramach współpracy oferujemy wsparcie naszego doświadczonego zespołu sprzedaży, zapewniamy korzystny system prowizyjny oraz co ważne, nie nakładamy planów sprzedażowych. Jeśli równie mocno jak my cenisz sobie partnerstwo na uczciwych zasadach, nie trać czasu na dalsze poszukiwania. Dzięki współpracy z naszą agencją będziesz konkurencyjny na szybko zmieniającym się rynku ubezpieczeń. 

Wiesz jak zostać OFWCA Wefox? Czas poznać ich produkty 

Powyżej wyjaśniliśmy jak zostać OFWCA Wefox, teraz czas poznać ich ofertę produktową. Ten nowy na polskim rynku ubezpieczyciel rozpoczął swoją działalność w Polsce od sprzedaży ubezpieczeń nieruchomości i ubezpieczeń komunikacyjnych. 

W ofercie komunikacyjnej Wefox znajdziemy: 

  • obowiązkowe ubezpieczenie OC p.p.m., 
  • ubezpieczenie AC, które występuje w wariantach „AllRisk AC” oraz „Smarter Casco”, 
  • ubezpieczenie następstw Nieszczęśliwych Wypadków Kierującego i Pasażerów Pojazdu, 
  • ubezpieczenia Motor Assistance, które występuje w czterech wariantach, 
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy Pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym, tzw. Zielona Karta. 

Natomiast ubezpieczenie mieszkaniowe może być zawarte wraz z ubezpieczeniem wypadkowym, odpowiedzialności cywilnej oraz assistance. Co więcej produkt dostępny jest w dwóch wariantach – w formule ryzyk nazwanych lub All Risks. 

Warto podkreślić, że oferta dostosowana do polskiego rynku została przygotowana we współpracy z ekspertami UNEXT. 

Jak zostać OFWCA Wefox? 

Wciąż zastanawiasz się jak zostać OFWCA Wefox? Czy może jesteś już gotowy do podjęcia decyzji o współpracy z naszą agencją? Pamiętaj, że decydując się na sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem Superubezpieczenia.pl zyskasz nie tylko dostęp do szerokiej oferty produktowej – także nowych na naszym rynku towarzystw ubezpieczeniowych, ale też nasze wsparcie. Nasi specjaliści chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i będą służyli pomocą w Twojej codziennej pracy. Współpraca z multiagencją to szansa na rozwój twojej agencji ubezpieczeniowej, wykorzystaj ją wybierając partnerstwo na przejrzystych zasadach.