Jak zostać OFWCA VH Polska?

Zastanawiasz się jak zostać OFWCA VH Polska? Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o ubezpieczenia upraw od ryzyk pogodowych takich jak grad, przymrozki, huragan, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania czy ogień? Jesteś zainteresowany współpracą na jasnych zasadach? Dobrze trafiłeś!

Jak zostać OFWCA VH Polska w SuperUbezpieczenia.pl?

Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę produktową i zastanawiasz się jak zostać OFWCA VH Polska? Jeśli to czytasz, zrobiłeś kolejny krok ku temu, by stać się konkurencyjnym na rynku ubezpieczeń. Współpraca z multiagencją Superubezpieczenia.pl to doskonałe rozwiązanie, bowiem mamy w swojej ofercie produkty tego wiodącego europejskiego ubezpieczyciela upraw od ryzyk pogodowych. Jeśli chciałbyś przekonać się jak wygląda partnerstwo na uczciwych zasadach skontaktuj się z nami:

Telefonicznie pod numerem: 576 967 881 lub 535 006 260

E-mail: wspolpraca@superubezpieczenia.pl

Pamiętaj o tym, że rozszerzenie oferty ubezpieczeniowej to nie wszystko. Z naszej strony możesz liczyć także na pełne wsparcie doświadczonego zespołu sprzedaży oraz korzystny system prowizyjny.

Oferta dla OFWCA VH Polska

Jedno jest pewne – jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak zostać OFWCA VH Polska z pewnością słyszałeś już o Vereinigte Hagelversicherung VVaG. Firma ta specjalizuje się wyłącznie w ubezpieczeniach upraw od ryzyk pogodowych takich jak grad, przymrozki, huragan, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania i ogień. W ofercie VH Polska znajdziesz ubezpieczenia Linia Secufarm® - produkty ubezpieczeniowe służące do zarządzania ryzykiem w gospodarstwie rolnym. Ubezpieczenia te działają w modelu wsparcia dopłatą do składki z budżetu państwa dla określonych upraw i określonych ryzyk.

Warto podkreślić, że ubezpieczyciel kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rolników, sadowników, producentów warzyw oraz właścicieli winnic. A wiedza i doświadczenie zebrane przez 190 lat działania na rynku, początkowo w Niemczech a później także w Polsce, Litwie, Łotwie, Włoszech, Chorwacji, Holandii i Luksemburgu pozwala na świadczenie usług ubezpieczeniowych na najwyższym poziomie.

Jak zostać OFWCA VH Polska?

Wiesz już jak zostać OFWCA VH Polska w SuperUbezpieczenia.pl. Pamiętaj zatem, że umowa z naszą multiagencją to dostęp nie tylko do bogatej oferty produktów ubezpieczeniowych, ale też wiedzy. Wyróżniamy się na tle innych agencji dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz dedykowanemu zespołowi doświadczonych ekspertów, którzy zapewniają wsparcie na każdym etapie sprzedaży ubezpieczeń. Dlatego współpraca z SuperUbezpieczenia.pl to mądry wybór – szczególnie, jeśli chcesz rozwijać swoją działalność ubezpieczeniową.