Jak zostać OFWCA Trasti?

Zastanawiasz się jak zostać OFWCA Trasti? Jesteś zainteresowany powiększeniem swojej oferty o ubezpieczenia nowej marki, która pojawiła się na rynku? Doskonale trafiłeś, ponieważ ubezpieczenia Trasti są dostępne za pośrednictwem naszej multiagencji – SuperUbezpieczenia.pl

Osoby zainteresowane pośrednictwem w sprzedaży ubezpieczeń zapraszamy do kontaktu:

Co powinna wiedzieć OFWCA Trasti?

Trasti to nowa firma, która w ostatnich tygodniach pojawiła się na polskim rynku ubezpieczeń. Ubezpieczycielem, który stoi za marką jest Zavarovalnica Triglav – jedno z największych słoweńskich towarzystw ubezpieczeniowych. Jednak Trasti została zbudowana przez zespół doświadczonych ekspertów branży finansowej, którzy od lat odnoszą sukcesy w Polsce. Nową firmą kieruje Artur Olech, który w przeszłości związany był zarówno z Grupą Generali w Polsce, jak i Ubezpieczeniami Pocztowymi.

Co jeszcze powinna wiedzieć każda OFWCA Trasti? Firma jest Agentem Generalnym Triglav, co oznacza, że oferowane przez nią produkty od początku do końca powstają w Polsce i są dostosowane do lokalnych realiów, a gwarantem wypłaty odszkodowań jest Triglav, we współpracy ze Swiss Re, który jest jednym z największych, globalnych reasekuratorów na świecie

Oferta dla OFWCA Trasti

Oferta jaką może w tej chwili przedstawiać OWFCA Trasti obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne OC dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które chroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom w związku z ruchem pojazdu

Co więcej wraz z ubezpieczeniem OC klienci otrzymują bezpłatnie Zieloną Kartę, która chroni przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu poza granicami kraju.

Przypominamy, że Zielona Karta wymagana jest obecnie przy wyjazdach pojazdem do: Albanii, Azerbejdżanu, Białorusi, Izraela, Macedonii, Maroko, Mołdawii, Rosji, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i na Ukrainę.

A dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym proces zakupu jest bardzo szybki i zapewnia konkurencyjne ceny OC. Umożliwia to pełna integracja z bazami danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego oraz Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, co w praktyce oznacza, że niezbędne do kalkulacji składki dane pobierane są w czasie rzeczywistym.

Istotne dla wielu OFWCA Trasti może być również to, że firma umożliwia wygodne formy płatności, np. raty 0%, model subskrypcyjny, ale też przelew tradycyjny, płatności online oraz kartą płatniczą.