Jak zostać OFWCA Euroins?

Zastanawiasz się jak zostać OFWCA Euroins? Nawiąż współpracę z naszą multiagencją – Superubezpieczenia.pl. Zapewniamy korzystne warunki prowizyjne oraz pomoc naszych doświadczonych specjalistów na każdym etapie obsługi. A dzięki rozszerzeniu oferty o produkty komunikacyjne Grupy Euroins zyskasz nie tylko nowych klientów, ale też wyprzedzisz konkurencję

Jak zostać OFWCA Euroins w Superubezpieczenia.pl?

Jeżeli od jakiegoś czasu nurtuje Cię pytanie jak zostać OFWCA Euroins doskonale trafiłeś. Nasza multiagencja– Superubezpieczenia.pl w swojej ofercie ma również produkty tego ubezpieczyciela. Dlatego osoby zainteresowane pośrednictwem w sprzedaży ubezpieczeń Euroins zapraszamy do kontaktu:

Gwarantujemy wsparcie naszego zespołu sprzedaży na każdym etapie obsługi oraz zapewniamy korzystny system prowizyjny. Jeśli równie mocno jak my cenisz sobie partnerstwo, gdzie obydwie strony mogą na siebie wzajemnie liczyć nie trać czasu na dalsze poszukiwania. Nawiąż współpracę z nami już dziś.

Już wiesz jak zostać OWFCA Euroins ale czy znasz ich ofertę produktową?

Wiesz już jak zostać OFWCA Euroins za pośrednictwem naszej multiagencji. Ale czy znasz produkty tego nowego na naszym rynku ubezpieczyciela? Euroins ma w swojej ofercie szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i assistance takich jak:

 • OC posiadaczy pojazdów mechanicznych – które chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Pokrywa koszty zarówno zniszczonego mienia, jak i wyrządzonych szkód osobowych.
 • Autocasco – które pokrywa koszty naprawy samochodu uszkodzonego wskutek wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych (formuła “ALL RISK”), tj. wypadków drogowych, działania żywiołów, czy też aktów wandalizmu, a także zapewnia rekompensatę w razie jego kradzieży lub w przypadku szkody całkowitej. Co ważne zakres ochrony można elastycznie rozszerzyć o:
 • zniesienie redukcji sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania,
 • ustalenie stałej sumy ubezpieczenia,
 • wykupienie lub wprowadzenie do umowy ubezpieczenia udziałów własnych w szkodzie,
 • ubezpieczenie pojazdu według wartości netto lub brutto.
 • Assistance Pomoc na drodze – dobrowolne ubezpieczenie zapewniające pomoc nie tylko w razie wypadku, ale także w przypadku awarii pojazdu czy kradzieży.
 • Assistance organizacja naprawy pojazdu – dobrowolne ubezpieczenie, zapewniające pomoc w postaci organizacji naprawy pojazdu w jednym z warsztatów należących do Sieci Partnerskiej EUROINS.
 • Opony- które zapewnia świadczenie pomocy polegającej na wymianie kół lub holowaniu pojazdu, w związku z uszkodzeniem opon lub dętek.
 • Akumulator gwarancja rozruchu – zapewnia świadczenie pomocy polegającej na uruchomieniu ubezpieczonego pojazdu, ze względu na rozładowanie lub uszkodzenie akumulatora rozruchowego będącego na wyposażeniu ubezpieczonego pojazdu.
 • NNW – zapewnia wsparcie finansowe w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku drogowego.
 • NNW Dodatkowa Ochrona kierowcy – zapewnia wsparcie finansowe w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu w następstwie nieszczęśliwego wypadku drogowego Kierowcy pojazdu.
 • Bagaż – zapewnia uzyskanie odszkodowania w przypadku szkody polegającej na zniszczeniu lub kradzieży bagażu przewożonego ubezpieczonym pojazdem
 • Zielona Karta – która chroni przed odpowiedzialnością za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdu wyrządzone osobom trzecim poza granicami Polski.

Jak zostać OFWCA Euroins?

Nadal zastanawiasz się jak zostać OFWCA Euroins? Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem Superubezpieczenia.pl zyskasz nie tylko bogatą ofertę produktową ale też otrzymasz wsparcie na każdym etapie obsługi. Bowiem współpraca z multiagencją oznacza dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia. W zamian liczmy na Twoje zaangażowanie i partnerstwo na uczciwych zasadach.