Jak zostać OFWCA Accredited Insurance?

Chciałbyś zostać OFWCA Accredited Insurance? Interesuje Cię rozszerzenie oferty o produkty komunikacyjne nowego ubezpieczyciela? Dobrze trafiłeś – współpraca z naszą multiagencją to doskonały sposób na rozwój działalności ubezpieczeniowej. 

Jak zostać OFWCA Accredited Insurance w SuperUbezpieczenia.pl? 

Chciałbyś stać się konkurencyjny na lokalnym rynku? Zastanawiasz się jak zostać OFWCA Accredited Insurance? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki współpracy z naszą multiagencją możesz zyskać dostęp do szerokiej oferty produktów ubezpieczeniowych, także i tego nowego ubezpieczyciela. Jeśli szukasz partnerstwa opartego na uczciwych zasadach, skontaktuj się z nami: 

  • Telefonicznie pod numerem: 576 967 881 lub 535 006 260

Co powinna wiedzieć każda OFWCA Accredited Insurance? 

Z pewnością wpisanie w wyszukiwarkę hasła: jak zostać OFWCA Accredited Insurance było podyktowane chęcią rozbudowania swojej oferty. Jednak czy wiesz, na jakich zasadach działa ten ubezpieczyciel? Przedstawicielem Accredited Insurance na terenie Polski jest firma Toleranceins – to ona odpowiada za dystrybucję ubezpieczeń. Natomiast ochroną interesów klienta i reasekuracją zajmuję się największy na świecie reasekurator SwissRe. 

Co jeszcze powinna wiedzieć OFWCA Accredited Insurance? Firma jest członkiem Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) i Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK), od którego ma zezwolenie na dystrybucję certyfikatów Zielonych Kart z własnego systemu sprzedażowego na terytorium Polski. W ofercie tego ubezpieczyciela znajdziemy ubezpieczenia komunikacyjne takie, jak obowiązkowe ubezpieczenie OC (wraz z Zielona Kartą), ubezpieczenie assistance czy NNW. Aktualnie trwają także prace nad rozszerzeniem oferty o ubezpieczenia autocasco. 

Jak zostać OFWCA Accredited Insurance? 

Jesteśmy pewni, że najlepszą odpowiedzią na pytanie jak zostać OFWCA Accredited Insurance jest współpraca z multiagencją SuperUbezpieczenia.pl. Praktyka naszych dotychczasowych partnerów pokazuje, że nasza oferta to doskonała alternatywa na rozwój działalności ubezpieczeniowej. Do naszych atutów możemy zaliczyć atrakcyjny system prowizyjny, pełne wsparcie zespołu sprzedaży, innowacyjne rozwiązania obsługowe oraz brak planów sprzedażowych. Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz rozbudowanej oferty produktów ubezpieczeniowych. Przekonaj się sam, że z nami dużo łatwiej osiągniesz swoje cele biznesowe.