Gefion Insurance razem z SuperUbezpieczenia.pl

SuperUbezpieczenia.pl to multiagencja ubezpieczeniowa, która wyszukuje dla swoich klientów najlepsze produkty ubezpieczeniowe na rynku. Nasi eksperci porównują oferty ponad dwudziestu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do grona tych firm dołączył kolejny gracz na rynku. Poznaj Gefion Insurance.

Gefion Insurance

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gefion Insurance to duńska firma, która działa na terenie Unii Europejskiej. Swoje doświadczenie zbierała m.in. w takich krajach jak Dania, Wielka Brytania, Estonia, Litwa i Łotwa. Od niedawna z produktów ubezpieczeniowych tej firmy mogą skorzystać klienci z Polski.  Duński ubezpieczyciel specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i oferuje takie polisy jak:

  • OC
  • NNW
  • Assistance

Natomiast Ci klienci, którzy korzystają z ubezpieczeń majątkowych Gefion Insurance  muszą wiedzieć, że ich obsługą zajmuje się firma Polins. Odpowiada ona również za cały proces zgłaszania szkód z polis komunikacyjnych.

Porównuj oferty

Każdy kierowca w Polsce musi wiedzieć, że ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obowiązkowe. Chroni ono kierowcę przed finansowymi konsekwencjami, gdy jest on sprawcą zdarzenia drogowego. Po ostatnich podwyżkach kierowcy z całego kraju szukają najtańszej oferty. W ich znalezieniu pomogą eksperci SuperUbezpieczenia.pl, którzy doradzą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Nasze doświadczenie sprawia, że obecnie w swojej ofercie mamy ponad dwadzieścia Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ciągle się rozwijamy i obecnie do tego grona dołączyła firma Gefion Insurance. Poznaj cenę polisy już dziś. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 720 221 221 lub wejdź na www.superubezpieczenia.pl.