Co to jest ubezpieczenie ochrony prawnej D.A.S?

Wiele nieprzewidzianych zdarzeń, szkód i wypadków może doprowadzić do poważnych konsekwencji finansowych. Czasem w ubieganiu się o swoje racje niezbędna jest pomoc prawnika. Ubezpieczenie D.A.S zapewnia pokrycie kosztów sądowych, opłacenie prawnika i nielimitowane telefoniczne porady prawne. Sprawdź jak skorzystać z pomocy D.A.S, która jest dostępna teraz w ofercie SuperUbezpieczenia.pl.

Jak działa ochrona prawna D.A.S?

Zadaniem ubezpieczenia D.A.S jest ułatwienie dostępu do pomocy prawnej w razie wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia. Polisa pokryje koszty prawne, honorarium prawnika oraz zapewni dostęp do telefonicznej konsultacji.
Brałeś udział w zdarzeniu, które wymaga pomocy doświadczonego prawnika, by móc walczyć o swoje racje? Szkodę można zgłosić mailowo, telefonicznie, faxem lub za pomocą specjalnego formularza na stronie www.das.pl. Następnie zostaniesz poinformowany czy zakres ochrony D.A.S obejmuje Twoją sprawę i w jaki sposób zostaną pokryte koszty sądowe lub prawnika.
Gdy sytuacja będzie wymagała specjalistycznej pomocy, to ubezpieczyciel zorganizuje Ci adwokata lub radcę prawnego, który będzie reprezentował Twoje interesy.

Jakie koszty pokrywa D.A.S?

Opłacenia honorarium prawnika
Wszystkich kosztów sprawy sądowej

W jakich sprawach możesz skorzystać z D.A.S?

Brałeś udział w stłuczce lub innym zdarzeniu drogowym? Ubezpieczenie zapewni pomoc prawnika w sprawach, które dotyczą posiadania i prowadzenia pojazdu. Dzięki D.A.S spory i koszty związane ze szkodą, warsztatem samochodowym lub problemami z ubezpieczycielem będą załatwione przez specjalistów D.A.S. Eksperci SuperUbezpieczenia.pl przypominają, że w ramach ubezpieczenia ochrony prawnej D.A.S możesz ubezpieczyć samochody osobowe, motocykle i inne pojazdy, które użytkowane są prywatnie lub są wykorzystywane w działalności gospodarczej.
Ubezpieczenie ochrony prawnej D.A.S może okazać się nieocenione dla wszystkich prowadzących działalność gospodarczą. Każdy spór lub zdarzenie losowe może bowiem doprowadzić do poważnych konsekwencji finansowych. Polisa zapewnia mniejsze ryzyko wystąpienia sporów prawnych, co pozwoli Ci w pełni skupić na prowadzeniu działalności gospodarczej.
Czy wiesz, że polisa D.A.S zapewnia również kompleksową pomoc w życiu prywatnym? W życiu codziennym może dojść do powstania szkód i sporów, które w rezultacie mogą stanowić spore obciążenie dla domowego budżetu. Dostęp do pomocy prawnika i nielimitowanych porad telefonicznych zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa oraz stanowi realną pomoc w m.in.:

  • W sprawach reklamacyjnych towarów i usług
  • Udziału dziecka w różnych zdarzeniach (np. bójka)
  • W sporach z pracodawcą
  • Oborny w sprawach karnych
  • Ochrony dóbr osobistych

Jak znaleźć kompleksowe ubezpieczenie ochrony prawnej D.A.S?

Dzięki współpracy D.A.S i SuperUbezpieczenia.pl polisa jest dostępna w naszych biurach stacjonarnych lub pod numerem +48 720 221 221. Nasi eksperci doradzą i znajdą dla Ciebie polisę, która zapewni pomoc prawną w różnych nieprzewidzianych zdarzeniach. SuperUbezpieczenia.pl to najlepsze polisy w Twoim mieście.