Chcesz rozwijać swój biznes? Rozszerz ofertę o nowe produkty ubezpieczeniowe

Starasz się rozwijać swój biznes? Myślisz nad rozszerzeniem oferty produktowej? Szukasz optymalnych rozwiązań ubezpieczeniowych? Chciałbyś sprzedawać ubezpieczenia takich marek jak WEFOX, LINK4, Trasti czy Reso? To właśnie dzięki nam możesz stać się konkurencyjny na rynku! Sprawdź najbliższe terminy egzaminów. 

Dostęp do większej liczby produktów ubezpieczeniowych 

Uzyskanie dostępu do niektórych towarzystw ubezpieczeniowych i oferowanych przez nich produktów może być problematyczne dla niektórych agentów. Tym bardziej, że wielu ubezpieczycieli ma ściśle określone wymagania, które niekiedy ciężko samodzielnie spełnić. Jak wiadomo, nie możesz przyciągnąć większej liczby klientów, jeśli nie będziesz w stanie zaoferować im najlepszych ofert, przy czym nie będziesz mieć dostępu do najlepszych ubezpieczycieli, dopóki nie zbudujesz swojego portfela. 

Z naszą pomocą, możesz uzyskać dostęp do większej liczby produktów, oferowanych między innymi przez WEFOX, LINK4, Trasti czy Reso. A to z pewnością ułatwi rozwój Twojej działalności ubezpieczeniowej. 

Wsparcie, którego potrzebujesz 

Nasza firma zapewnia wsparcie, którego potrzebujesz, jednocześnie umożliwiając Ci pełną niezależność – bez względu na to, czy potrzebujesz jedynie dostępu do ściśle określonych ubezpieczycieli, czy oczekujesz dodatkowo pomocy przy sprzedaży ubezpieczeń. 

Z naszą pomocą: 

  • zwiększysz swoje szanse na rozwój działalności ubezpieczeniowej, 
  • zyskasz dostęp do znanych i popularnych marek ubezpieczeniowych, 
  • rozszerzysz swoją ofertę produktową, 
  • otrzymasz wsparcie sprzedażowe i marketingowe. 

Terminy najbliższych egzaminów 

Dostęp do szerokiej oferty produktowej, pozwala na lepsze dopasowanie ubezpieczeń. To z kolei przekłada się na konkurencyjność, lepszą obsługę, a także większą satysfakcję klientów. 

Jeśli więc chcesz sprzedawać ubezpieczenia między innymi takich marek jak Link4, Trasti, WEFOX czy Reso skontaktuj się z nami. W najbliższym czasie będziemy organizowali następujące egzaminy*: 

  • Link4: 26 maj oraz 9, 23 i 30 czerwca, 
  • Trasti: 26 maj, 
  • WEFOX: 10 i 20 czerwca, 
  • Reso: druga połowa czerwca. 

Wybierz dogodny termin i przekonaj się sam, że dzięki rozszerzeniu oferty możesz uzyskać lepsze wyniki sprzedażowe. Rozwijaj swój biznes z naszą pomocą, ale na własnych warunkach. 

* Egzaminy odbywają się w formie e-learningowej.