SuperAgent – szybkość ma znaczenie

SuperUbezpieczenia.pl współpracując z Agentami i Multiagencjami w całym kraju stawia na relacje partnerskie i innowacyjne rozwiązania, które wprowadzają codzienną pracę na jeszcze wyższy poziom. Czy wiesz, że program SuperAgent przeliczy składkę we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych w niecałe 3 minuty?

Program dla agentów ubezpieczeniowych

Branża ubezpieczeniowa jest jak Formuła 1. Rozpędza się w niesamowitym tempie i wymaga od wszystkich dostosowania się do zmian. Obecnie na rynku liczy się czas. Szybka i kompleksowa obsługa Klienta to obowiązek, któremu musi sprostać każdy Agent.

Czym jest SuperAgent?

SuperAgent to narzędzie, które sprawnie wspiera Agenta w codziennej pracy. Rozwiązanie łączy funkcjonalności i wszystkie zalety kalkulatora OC/AC i narzędzia CRM. Kalkulacja we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych trwa tylko trzy minuty, a z poziomu programu można sprawnie zarządzać kontaktami, zapisywać kalkulacje, przeprowadzić APK (Analizę Potrzeb Klienta) oraz przedstawiać ofertę w różnych wariantach i generować niezbędne dokumenty. Używanie programu jest intuicyjne i w pełni bezpiecznie. SuperAgent korzysta z certyfikowanych połączeń zapewniających ochronę danych w internecie.

Program został również pozytywnie oceniony przez Ogólnopolską Bazę Agentów Ubezpieczeniowych i został uwzględniony w „Programy dla agentów ubezpieczeniowych – Raport 2018”

Współpracuj z najlepszymi!

Program jest oferowany bezpłatnie w ramach współpracy z SuperUbezpieczenia.pl. Wybierając jeden z modeli współpracy:

  • EKSPERT
  • EKSPERT PLUS
  • SUPER EKSPERT

Możesz otrzymać rozwiązania, które pomogą Ci stać się najlepszym ekspertem ubezpieczeniowym w swoim regionie.

Sprawdź wszystkie funkcjonalności programu SuperAgent i umów się na prezentację z naszym menadżerem. Zadzwoń pod numer 535 006 260 i porozmawiaj o przyszłości swojej agencji.